Prijswinnaars

Voor de Bakker prijzenacties 2016 heeft de notaris 27 trekkingen gedaan met als resultaat de volgende winnaars*:
Gewonnen prijs: Naam winnaar Woonplaats:
€ 10.000,00 H. Wiemans Maarn
€ 9.650,00 Margaret O'Mahony Co Kerry
€ 4.850,00 Silviu Predoi Brebina, Teleorman
€ 2.500,00 Ján Önkormányzata Jánd
€ 1.000,00 Zsuzsanna Pölzné Hajós Budapest
€ 500,00 Brigitte Ullmann Wolfsegg
*Een afschrift van de trekkingslijst is op te vragen via de klantenservice.
Dit zijn de winnaars van de overige prijzen:
Gewonnen prijs: Naam winnaar Woonplaats:
BESTELBEDRAG RETOUR Josiane Adam Herstal
SONY LED TV Gertrud Albisser Dagmersellen
SAMSUNG TABLET Ella Allgaier Ulm
BESTELBEDRAG RETOUR Heinrich Angenendt Rhede
BOSCH GEREEDSCHAP Eniko Antal Nyírmeggyes
BOSCH GEREEDSCHAP Irina Antonelos Bucuresti
BOSCH GEREEDSCHAP Edit Antus Budapest
BOSCH GEREEDSCHAP Vida Arko Sodražica
BOSCH GEREEDSCHAP Milada Arsenjevová Praha 10
GRUNDIG DVD SPELER Józsefné Bacsa Nagykanizsa
BOSCH GEREEDSCHAP István Bácsi Kiskunfélegyháza
BESTELBEDRAG RETOUR C Bakker Mijdrecht
PHILIPS HOME CINEMA SET Andrásné Balog Dévaványa
SMARTPHONE Georges Barbey Gillarens
BESTELBEDRAG RETOUR Volker Barth Hansestadt Salzwedel
SAMSUNG TV Marie Bas Villeneuve
PHILIPS HOME CINEMA SET Marija Bauman Maribor
SAMSUNG TV Marjana Baumkirher-Blatnik Loče
SAMSUNG TABLET Francois Becker-Di Pasquale Differdange
BESTELBEDRAG RETOUR Joost Beckers Bovenkarspel
BOSCH GEREEDSCHAP Marta Bedic Mackovci
SAMSUNG TABLET Peter Behrens Berlin
SOLAR LAMP 3 CRAQ. BOLLEN Ewa Bembnowicz Kozuchów
GARDENA HEGGENSCHAAR Bert Bengtsson  
ESPRESSO MACHINE Rolf Berg Pößneck
IPHONE Helga Bergmann Weiterstadt
BESTELBEDRAG RETOUR Roswitha Bertram Magdeburg
DIGITALE FOTOCAMERA Ana Bevc Novo Mesto
IPHONE J K Bhooee Slough
SAMSUNG TV Rosemarie Bielenberg Heide
BESTELBEDRAG RETOUR M. Biezanek Polczyn Zdrój
IPHONE Helga Bingel Dünwald
BOSCH GEREEDSCHAP Marija Bizjak Schwarzbartl Ceršak
BOSCH GEREEDSCHAP Milena Bjelovucic Rogaška Slatina
GARDENA  EASYCUT TURBOTRIMMER Gudrun Björkman  
BOORMACHINE Hedvika Bláhová Nové Mesto na Morave
BESTELBEDRAG RETOUR Lilija Boeshans Oldenburg (Oldb)
LAPTOP Jánosné Bogdán Mikosszéplak
DELICATESSENPAKKET D. Börsig  
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Carl Brambrink Eggolsheim
SAMSUNG TV Dieter Brandt Halle
BOSCH GEREEDSCHAP Egon Breitenberger Brezovica Pri Ljubljani
BOSCH GEREEDSCHAP Jaroslav Brejcha Podborany
BESTELBEDRAG RETOUR A Bridges Hull
MACBOOK AIR Nora Brownhill Dudley
DIGITALE FOTOCAMERA A Burchell Sutton-In-Ashfield
BESTELBEDRAG RETOUR Walburg Busch Bad Duerrenberg
GRUNDIG TV Maureen Byrne Wicklow
BESTELBEDRAG RETOUR Suzy Canart Estinnes
ELHO ® POTTEN SET Lojze Celec Ankaran
BOSCH GEREEDSCHAP Edvard Cermelj Šencur
BOSCH GEREEDSCHAP Zdenka Cerná Ostrava - Mar . Hory
BOSCH GEREEDSCHAP Vladislav Chasák Ceská Tešín
PHILIPS HOME CINEMA SET Ion Chitu Halchiu
BOSCH GEREEDSCHAP Diana Alexandra Cimpeanu Targu Jiu
BESTELBEDRAG RETOUR Maria Ciobanu Iasi
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Irene Coerds Welver
ELHO ® POTTEN SET P Cottingham Chichester
MACBOOK AIR Mirelle Court L`isle
BESTELBEDRAG RETOUR Mariette Crombez-Grymonprez Ichtegem
BOSCH GEREEDSCHAP Józsefné Császár Makó
SONY TV Józsefné Csuhaj Egerbocs
BESTELBEDRAG RETOUR J B Cuba Hoorn
BOSCH GEREEDSCHAP István Czeglédi Budapest
SAMSUNG TABLET Juliana-Camelia Dägele Vogtsburg
BESTELBEDRAG RETOUR Edith Dallmayr Weilheim I. Ob
IPAD Viorica Dantov Boldesti-Scaeni
BOSCH GEREEDSCHAP Marcela David Sirnea
NAVIGATIE SYSTEEM T H Davies Newport
BESTELBEDRAG RETOUR Jim De Leebeeck Rotselaar
TERRASVERWARMER C Dekker Wemeldinge
BESTELBEDRAG RETOUR Mary Dempsey Co Galway
IPHONE Henriette Desvenain Gottechain
IPAD J Diepman Dalfsen
BOSCH GEREEDSCHAP Jánosné Dobróka Budapest
BESTELBEDRAG RETOUR August Donckers Pulle
BOSCH GEREEDSCHAP Paulina Dorcea Pipera
BESTELBEDRAG RETOUR Karin Dornau Barnitz
BOSCH GEREEDSCHAP Mónika Dr. Bányácski Szirmabesenyo
NESPRESSO KOFFIEMACHINE Cecilia Dr. Dérer Baja
BESTELBEDRAG RETOUR Cecilia Dr. Dérer Baja
SONY TV Vasile Draganescu Bucuresti
SAMSUNG TABLET Martina Dräger Jenbach
BESTELBEDRAG RETOUR JW DROST Amsterdam
SAMSUNG TABLET Josette Dutoit Crissier
BOSCH GEREEDSCHAP Klaudia Edvy Gyor
IPAD Maria Eichhammer München
SAMSUNG TV Gertrud Eichmann Karlsruhe
NESPRESSO KOFFIEMACHINE Kamila Elas Chojnice
BESTELBEDRAG RETOUR R. Engelborghs Tildonk
B&D HEGGENSCHAAR Anneliese Enke Jena
BOSCH GEREEDSCHAP Elvira Erdos Oroszlány
NESPRESSO KOFFIEMACHINE Matilda Erjavec Ljubljana
SAMSUNG TABLET Beat Essig Nunningen
SAMSUNG TABLET Guy Farcy Montignies-sur-Sambre
BOSCH GEREEDSCHAP Daniela Feisan Rasnov
BOSCH GEREEDSCHAP Jan Feix Koprivnice
SAMSUNG TABLET Siegfried Fellny Pottenstein
BOSCH GEREEDSCHAP Emil Filip Arad
BESTELBEDRAG RETOUR Anita Fischer Foieni, Satu Mare
KEUKENMACHINE Marta Flerin Domžale
BOSCH GEREEDSCHAP Tatjana Florjanic Brežice
ESPRESSO MACHINE Roswitha Flücht Krefeld
SAMSUNG TABLET Hans Frauenknecht Neunkirchen
SAMSUNG TABLET Detlef Freyer Weida
BOSCH GEREEDSCHAP Róbert Friedenthal Úri
PANASONIC CAMCORDER Barbara Frimmersdorf Mönchengladbach
B&D DRAADLOZE SNOEISCHAAR Hans-Jürgen Gafron Hockenheim
BESTELBEDRAG RETOUR Viviane Galez Brugelette
LCD REKENMACHINE Milka Gartner Sorica
LAPTOP Irmgard Genger Admont
NAVIGATIE SYSTEEM Edeltraud Geschke Heidesee
PANASONIC TV B Gibbs London
BESTELBEDRAG RETOUR Marie Glynn Co Dublin
BESTELBEDRAG RETOUR Vasilica Gogarnoiu Horezu
BESTELBEDRAG RETOUR Traian Gogleaza Arad
BESTELBEDRAG RETOUR Janko Gole Recelj Šentjernej
BOSCH GEREEDSCHAP Tibor Gorzó Nyírlövo
SAMSUNG TV P Goudriaan Krimpen aan de Lek
CAMCORDER J Greed Brighton
IPHONE J Gurden Redhill
SONY TV Adnana Gurzun Letcani
BESTELBEDRAG RETOUR Anna Hagenreiner Kehl
BESTELBEDRAG RETOUR M Hall Altrincham
BESTELBEDRAG RETOUR Cindy Hannot Couillet
BESTELBEDRAG RETOUR Jana Hapáková Chotebor
SAMSUNG TABLET Anne Harcombe London
BESTELBEDRAG RETOUR C Harselaar De Bilt
BOSCH GEREEDSCHAP Marija Hartner Štanjel
BOSCH GEREEDSCHAP János Haszonics Budapest
SAMSUNG TABLET Isabelle Hautrive Jumet
ELHO ® POTTEN SET Jánosné Hegedus Kiskunhalas
BESTELBEDRAG RETOUR József  Hegedus Csongrád
BESTELBEDRAG RETOUR Elke Heinicke Erfurt
SONY TV Jan Hendrych Kozlov
BOSCH GEREEDSCHAP Vladislav Herda Orlová-Lutyne
LAPTOP Helga Herzog Potsdam
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Juergen Heydenblut Schmeheim
ELHO ® POTTEN SET G J M Hinton Chard
BOSCH ESPRESSO MACHINE Veronika Holluger Eggenburg
BESTELBEDRAG RETOUR Angelika Holzappel Krefeld
BOSCH GEREEDSCHAP Jirí Hosnedl Pacejov
IPAD A Hovestadt Amstelveen
REIS NAAR PUGLIA (ITALIË) H. Huijsmans Simpelveld
BESTELBEDRAG RETOUR Herbert S. Hupfl Timisoara
GARDENA ROBOT MOWER MAAIER Bergit Husstøyl  
BOSCH ESPRESSO MACHINE Dorina Hustiu Galati
BOSCH GEREEDSCHAP Janja Ilic Nova Gorica
BESTELBEDRAG RETOUR Ana Ilovar Trebnje
PHILIPS HOME CINEMA SET Gheorghe Irimia-Morosan Candesti
BOSCH GEREEDSCHAP Felicia Ivancenco Alba Iulia
STEREO SET Attila Jakab Encsecs
BESTELBEDRAG RETOUR Ludmila Janoušková Vernerice
ELHO ® POTTEN SET T F M Jansen Schijndel
BESTELBEDRAG RETOUR Klaus Peter Janusz Aachen
BESTELBEDRAG RETOUR Nelli Japs Lindenfels
BOSCH GEREEDSCHAP Milan Jelínek Praha 7
KOFFERBAKORGANIZER (INCL. IPAD, LAPTOP, SMARTPHONE) Radmila Ježová Ostrava - Zábreh
BOSCH GEREEDSCHAP Anežka Jirku Bavory
REIS NAAR PUGLIA (ITALIË) Rene Jomini Cossonay
DIGITALE FOTOCAMERA David James Jones Hastings
ESPRESSO MACHINE Maria Jones Llanelli
ELHO ® POTTEN SET Peter Jones Coventry
ESPRESSO MACHINE J W B Jong-De Wit Monnickendam
BESTELBEDRAG RETOUR Arno Jubel Wriezen
BOSCH GEREEDSCHAP Elena Ina Juravle Mangalia
BOSCH GEREEDSCHAP Libuše Kadrnková Brno
BOSCH GEREEDSCHAP DIMO KARABOYUKOV POPOVETS
BESTELBEDRAG RETOUR C Kear Southampton
LED LANTAARN Dalma Dora Kelemen Ozunca-Bai
BESTELBEDRAG RETOUR J E Kennedy Southport
PHILIPS HOME CINEMA SET Marjana Kerec Murska Sobota
IPAD Friedel Kersten Moers
GARDENA DRAADLOZE GRASSCHAAR Corinna Kietzke Bad Zwesten
LG 55 INCH HD SMART TV  Stephen King Luton
MACBOOK AIR Horst Klande Berlin
IPAD Bernadeta Klatecka Bydgoszcz
BESTELBEDRAG RETOUR Oto Klein Velké Albrechtice
GRUNDIG DIGITALE RADIO Josip Kljun Ljubljana
SAMSUNG TABLET Henry Knöbl Poppendorf
BOSCH GEREEDSCHAP Josef Knotek Praha 4
BESTELBEDRAG RETOUR Willi Koch Fernwald
SAMSUNG TABLET Margrith Kohler Wieland Vättis
BOSCH GEREEDSCHAP Zdenek Kominácký Jindrichov
BOSCH GEREEDSCHAP YOVKA KOSTADINOVA HASKOVO
BOSCH GEREEDSCHAP Jožica Košuta Tolmin
IPAD Josef Kotrnetz Neidling
BOSCH GEREEDSCHAP Sándorné Kovács Békéscsaba
BOSCH GEREEDSCHAP Zsuzsanna Kovácsné Korcsmáros Hódmezovásárhely
IPAD Heinz Krebs Dammbach
BOSCH GEREEDSCHAP Melita Krese Novo Mesto
BOSCH GEREEDSCHAP Marie Krivánková Námešt nad Oslavou
ELHO ® POTTEN SET Irena Król Dabrowa Zielona
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Paul-Joachim Krzenciessa Panketal
ELHO ® POTTEN SET Milan Kubík Plzen
BOSCH GEREEDSCHAP Vida Kuncic Duplje
ESPRESSO MACHINE Emile L Hoir Ath
SAMSUNG SMART PHONE  Marina Lainšcek Šalovci
PANASONIC DVD SPELER Irmgard Lange Kaarst
BOSCH GEREEDSCHAP Elena Lar Topa Mica
BESTELBEDRAG RETOUR Roland Laures Aschaffenburg
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Edmond Laures-Haan Dudelange
LAPTOP L Le Testu Peer
BESTELBEDRAG RETOUR Jean-Michel Lefever Hennuyeres
BESTELBEDRAG RETOUR Monika Lehmann Welzow
B&D GRASMAAIER Christine Lenßen Neukirchen-Vluyn
BESTELBEDRAG RETOUR Katja Lep Selnica Ob Dravi
REIS NAAR PUGLIA (ITALIË) Linda Leu Dätwil
MESSENSET Annie Lindsay Burntisland
BESTELBEDRAG RETOUR O Lingard Blackburn
ELHO ® POTTEN SET Ellen Link Haibach
IPAD Miluše Lišková Volary
SAMSUNG TV Marie Lišková Brno
GARDENA DRAADLOZE SNOEISCHAAR Lars-Åke Lostråle  
CAMCORDER Regina Luthe Haldensleben
BOSCH GEREEDSCHAP Luboš Machácek Praha 10
BESTELBEDRAG RETOUR Miroslava Macurová Frýdek-Místek
BESTELBEDRAG RETOUR István Magyar Abda
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Christa Maiwald Ducherow
KOFFIEMACHINE Józsefné Majercsik Gyál
ELHO ® POTTEN SET Peggy Malcolm Nottingham
PHILIPS HOME CINEMA SET Zdenek Mann Dvur Králové
TERRASHAARD A Manning Haslemere
BOSCH GEREEDSCHAP Xenia Manojlovic Timisoara
BOSCH GEREEDSCHAP Ines Marc Ajdovšcina
ELHO ® POTTEN SET Werner Marian Frankfurt Am Main
NAVIGATIE SYSTEEM Mihai Liviu Marici Radauti
KOFFERBAKORGANIZER (INCL. IPAD, LAPTOP, SMARTPHONE) Florentina Marin Buzau
KOFFERBAKORGANIZER (INCL. IPAD, LAPTOP, SMARTPHONE) Anica Matjašic Poljane Nad Škofjo Loko
SET PARTNER HORLOGES Jitka Matyšková Sokolov
BESTELBEDRAG RETOUR N Mccann Co Wicklow
BESTELBEDRAG RETOUR S Mcsherry Farnham
SAMSUNG TABLET Pauline McWhinnie London
SAMSUNG TV Josephine Mertenat Moutier
SAMSUNG TABLET Huguette Meyer Vendrincourt
BOSCH GEREEDSCHAP Jitka Michálková Jilemnice
IPHONE Maria Claudia Mierlacioiu Stefanesti
BOSCH GEREEDSCHAP Miroslava Mikulášková Mokrá
TUIN LOUNGEBANK Josef Miller Dinkelscherben
KOFFIEMACHINE Elena Mocanu Oltenesti
BOSCH GEREEDSCHAP Olga Molk Logatec
KÄRCHER HOGEDRUK SPUIT A Moore Dover
BOSCH GEREEDSCHAP Daniela Morariu Dorna Candrenilor
BOSCH GEREEDSCHAP Jánosné Mundi Zebegény
BOSCH GEREEDSCHAP Zoltán Nábrádi Debrecen
BOSCH GEREEDSCHAP Alena Nachtigalová Kamýk
BOSCH GEREEDSCHAP Imréné Nagy Solt
TERRASVERWARMER Detlef Nawrodt Guestrow
ELHO ® POTTEN SET Barbara Nizinska-Spagielska Szczecin
BESTELBEDRAG RETOUR Christa Nordmann Gronau
ELHO ® POTTEN SET Kristina Oblak Medvode
PHILIPS HOME CINEMA SET Alojzij Obreza Kisovec
TERRASHAARD P Ocula Halle
DELICATESSENPAKKET M.S. Oldfield  
MACBOOK AIR Deirdre Olohan Co Meath
TV Erika Opel Halle (Saale)
BOSCH GEREEDSCHAP Darinka Ornik Ptuj
SMARTPHONE Dorottya Pácz Mogyoród
BOSCH GEREEDSCHAP Marijan Pajalic Ljubljana
BOSCH ESPRESSO MACHINE Franziska Pansi St Andrä
TV Beatrix Pascher Wien
KOFFERBAKORGANIZER (INCL. IPAD, LAPTOP, SMARTPHONE) Adolf Pascutti Knittelfeld
DELICATESSENPAKKET L. Pasmans Maastricht
BOSCH GEREEDSCHAP Jože Pecnik Krško
BESTELBEDRAG RETOUR Majda Peloza Suhor
BOSCH GEREEDSCHAP Tiberiu Petcu Timisoara
BOSCH GEREEDSCHAP Marija Petek Gorišnica
BESTELBEDRAG RETOUR Johanna Peter Wolsdorf
PHILIPS HOME CINEMA SET Istvánné Petrányi Kiskunhalas
GRUNDIG TV Antoniya Petrova Sofia
BESTELBEDRAG RETOUR Sieglinde Pfeiffer Miltenberg
BOSCH GEREEDSCHAP Antalné pfluger Leányvár
SAMSUNG TV W Pilaet Koewacht
BOSCH GEREEDSCHAP Maria Pintea Craiova
TUIN LOUNGEBANK B Piper Whitchurch
BESTELBEDRAG RETOUR Huguette Piret-Henry Ombret
ELHO ® POTTEN SET Jaroslava Plíšková Bojanov
BESTELBEDRAG RETOUR Malgorzata Poddembek Wlen
DIGITALE FOTOCAMERA Libuše Polívková Kropácova Vrutice
BESTELBEDRAG RETOUR Florentina Potanga Sanmartin, Arad
IPAD Suzanne Prevot Mouscron
BOSCH GEREEDSCHAP Ladislav Prokeš Liberec 15
BESTELBEDRAG RETOUR Barbara Prokopiuk Miedzyrzec Podlaski
BOSCH GEREEDSCHAP Josef Pros Cvikov
BOSCH GEREEDSCHAP Zofija Prudic Cerknica
SMARTPHONE Judith Raepsaet Herseaux
IPHONE Uwe Ragoss Blankenburg (Harz)
BESTELBEDRAG RETOUR Antoni Rapala Luban
IPAD Franz Rehm Ulm
ELHO ® POTTEN SET Sonja Reif Bremen
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Paul Remont Manage
BESTELBEDRAG RETOUR Klaus Reuber Melbeck
B&D BOORMACHINE Margaret Robinson Leighton Buzzard
BOSCH GEREEDSCHAP Ani Rodopska Davidkovo
BESTELBEDRAG RETOUR Klaus Rogala Schleife-Rohne
SAMSUNG TABLET Demeterné Román Napkor
BESTELBEDRAG RETOUR Wolfgang Romansky Grub A. Forst
BOSCH GEREEDSCHAP Ivan Roner Maribor
SAMSUNG TABLET S F Rose London
IPAD Rosemarie Ross Neckargerach
CAMCORDER Gisela Rossmann Borkheide
BESTELBEDRAG RETOUR Istvánné Rozman Ercsi
BESTELBEDRAG RETOUR Aidan Rudden Co Cavan
PHILIPS HOME CINEMA SET Lászlóné Rumi Nyalka
DIGITALE FOTOCAMERA Penka Ruseva Malevo
BESTELBEDRAG RETOUR Pauline Ryan Co Tipperary
BESTELBEDRAG RETOUR Nagy Irén Sajtiné Magyarbánhegyes
BOSCH GEREEDSCHAP Ladislav Salga Dehylov
BOSCH GEREEDSCHAP Mónika Sápi Debrecen
SONY TV Ionela Schera Gavojdia
IPAD Friedrich Schicketanz Gross Enzersdorf
KÄRCHER HOGEDRUK SPUIT Walter Schlapkohl Schoenberg (Holstein)
ELHO ® POTTEN SET Günter Schmidt Oberraden
BESTELBEDRAG RETOUR Ingrid Schmith Idstein
BESTELBEDRAG RETOUR Ingrid Schöbel Halberstadt
LG TV S Schreuder Ruinen
ELHO ® POTTEN SET J Schuld Oosterwolde Gld
IPAD Karl Schwarzinger Traismauer
ELHO ® POTTEN SET Jutta Schwieger Schinne
TERRASVERWARMER Marlen Schwirn Neuss
CAMCORDER Lothar Seiferheld Langebrück
SONY TV Radek Šejna Praha 5
BESTELBEDRAG RETOUR W Seneca Tremelo
BOSCH GEREEDSCHAP Traian Serban Alba Iulia
BOSCH GEREEDSCHAP Marcela Šetinová Lázne Bohdanec
MACBOOK AIR Petra Seuß Mainleus
BESTELBEDRAG RETOUR Mavis E Shields Brighton
SAMSUNG TV Gaynor K Sieffon-Williams Burton-On-Trent
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Jens Siewertsen Schwentinental
BOSCH GEREEDSCHAP Georgeta Silea Bucuresti
IPAD Gheorghe Silisteanu Solont
BOSCH GEREEDSCHAP Julianna Siposné Kovács Sirok
BOSCH GEREEDSCHAP Saša Širca Logatec
BESTELBEDRAG RETOUR Marija Šircelj Ilirska Bistrica
BESTELBEDRAG RETOUR Ivan Škaloud Liberec
IPHONE Franciška Škrab Radovljica
BOSCH GEREEDSCHAP Jan Škurek Praha - Šeberov
SAMSUNG SMART TV A. Slaa ten Hove Ridderkerk
PHILIPS HOME CINEMA SET Emilie Smahelová Brno
BOSCH GEREEDSCHAP Marie Šmejkalová Sec
BOSCH GEREEDSCHAP Marija Smerke Jesenice
SAMSUNG TABLET Rosemarie Smith Newcastle upon Tyne
GRUNDIIG KOFFIE MACHINE M Smits-V Waesberghe Son
SONY TV Neculai Smoc Tarzii
BESTELBEDRAG RETOUR T.W.H. Spanbroek Malden
BESTELBEDRAG RETOUR Sabine Sprenger Moringen
BOSCH GEREEDSCHAP Stanislav Stanek Zlaté Hory
BESTELBEDRAG RETOUR Margret Stock Bad Salzuflen
BESTELBEDRAG RETOUR Miroslav Straka Lanškroun
BOSCH GEREEDSCHAP Ana Stremtan Viseu De Sus
SAMSUNG TABLET Olga Stumpf Hann. Münden
BOSCH GEREEDSCHAP Iulian Susman Pitesti
BLU RAY SPELER Jirí Svoboda Litomerice
KOFFERBAKORGANIZER (INCL. IPAD, LAPTOP, SMARTPHONE) Lászlóné Szabó Kisrozvágy
BOSCH GEREEDSCHAP László Lajosné Szabó Pomáz
BESTELBEDRAG RETOUR Pál Szabó Erdőkürt
IPHONE Mihályné Szécsi Oroszi
BESTELBEDRAG RETOUR Barbara Szerszeniewska Elblag
BOSCH GEREEDSCHAP Roland Szijártó Vásárosmiske
BOSCH GEREEDSCHAP Antal Szoke Kötegyán
SAMSUNG TABLET L Tasnier FLORÉE
IPAD S Taylor Martock
BOSCH GEREEDSCHAP Liljana Teran Pragersko
KÄRCHER HOGEDRUK SPUIT Melanie Tetzlaff Hohenleuben
TERRASHAARD P Thewes-Muller Rumelange
TERRASHAARD Jacques Thonet Monceau-Imbrechies
SAMSUNG TABLET Adam Tolles Neuss
BESTELBEDRAG RETOUR Doreen Tolley Okehampton
BESTELBEDRAG RETOUR Nicolae Toma Bucuresti
BESTELBEDRAG RETOUR Maria M. Toussaint Landgraaf
BESTELBEDRAG RETOUR Waltraut Traenkle Offenburg
IPHONE Helmuth Treuter Grub
SONY TV Florina Maria Tudorascu Filipestii de Padure
BOSCH GEREEDSCHAP Franc Turk Logatec
KÄRCHER HOGEDRUK SPUIT Merlyn Turner Newtownabbey
ELEKTRISCHE HEGGENSCHAAR Bruno Tuyten Jette
NAVIGATIE SYSTEEM Jirí Urban Hostivice
BESTELBEDRAG RETOUR Anita Urban Wuenschendorf/Elster
BOSCH GEREEDSCHAP Andrej Urek Kapele
WINDHAAN Constantin Vacarasu Murfatlar
BESTELBEDRAG RETOUR Helena Vadurová Cheb
IPAD W Van Damme Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek
REIS NAAR PUGLIA (ITALIË) Cor van den Bosch-Leyssens Kessel-Lo
ESPRESSO MACHINE Paul Vandermarliere Reningelst
BOSCH ESPRESSO MACHINE Sándorné Varga Gyor
LED KAARSENSET Toma Vasile Banesti
BOSCH GEREEDSCHAP Hana Vašírová Rozsec nad Kunštátem
ELHO ® POTTEN SET Ferencné Vass Makó
BOSCH GEREEDSCHAP Marianna Végh Rinyaújlak
BOSCH GEREEDSCHAP László Végh Abaliget
BESTELBEDRAG RETOUR Ibolya Végh Somogysárd
SAMSUNG TABLET  Vlasta Velcovská Vodnany
BOSCH GEREEDSCHAP Anton Velkavrh Notranje gorice
IPAD Leontine Verbeeck Dendermonde
BOSCH GEREEDSCHAP Béláné Veszeli Budapest
BESTELBEDRAG RETOUR N M Vink-Burger Huizen
BOSCH GEREEDSCHAP Jarmila Vojtová Praha 2
BESTELBEDRAG RETOUR Marija Voler Luce
IPHONE Jirina Vránová Lužice
BOORMACHINE Juliette Vuille Ittigen
BOSCH GEREEDSCHAP Slavica Vukovič Brezovica Pri Ljubljani
SAMSUNG TABLET Daiva Vystartiene Tipperary
BESTELBEDRAG RETOUR Phoebe Wadibia London
SAMSUNG TV Deirdre Walker Chesham
BESTELBEDRAG RETOUR Käthe Weikert Fürstenwalde/Spree
BESTELBEDRAG RETOUR Elisabeth Weingand Bad Bayersoien
BESTELBEDRAG RETOUR Gisela Weithaler Berlin
IPAD Helga Weller Berlin
CAMCORDER Hj Welmer Laren
GARDENA DRAADLOZE GRASSCHAAR Ann-Britt Westerlund  
B&D BLADBLAZER Christa Wetzel Jahnsdorf
KÄRCHER HOGEDRUK SPUIT J Widdows Taunton
SAMSUNG TV A E Wijshoff Heerlen
CURVED SMART TV Klaus Winterfeld Schloss Holte-Stukenbrock
REIS NAAR PUGLIA (ITALIË) Annette Wöckl Friedberg
BESTELBEDRAG RETOUR Peter Woodhouse Barry
BESTELBEDRAG RETOUR Anna Wozniak Trzyciaz
SAMSUNG TABLET E Wright Doncaster
LAPTOP Odrada Wuyts-De Pauw Wynegem
BOSCH GEREEDSCHAP Branko Zabukovec Ljubljana Polje
BESTELBEDRAG RETOUR Helmut Zakerzewski Leipzig

Dit zijn de winnaars van een kerstpakket uit onze kerstactie:

  1. D Börsig - Neckargemünd (D)
  2. L. Pasmans - Maastricht (NL)
  3. M.S. Oldfield - Sheffield (UK)

Prijswinnaars 2015

Voor de Bakker prijzenacties 2015 heeft de notaris 23 trekkingen* gedaan met als resultaat de volgende winnaars:
De heer Van Heumen uit Ankeveen wint € 10.000!
Mevrouw Csernetics uit Kiskunhalas (Hongarije) wint € 5.000!
De heer O’Neill uit Dublin (Ierland) wint € 700!

De overige prijswinnaars van 2015 zijn:

NaamWoonplaatsPrijs
Grazia Tornambe Nointot 70.000
J. van Heumen Ankeveen 10.000
Jószefné Csernetics Kiskunhalas 5.000
T. O'Neill Dublin 22 700
Irene Gresser Rosenheim MEGA LED PACKAGE
R. Eringa-Bolt Onnen SONY EXPERIA SMARTPHONE
Dirk Bultijnck Oostende SONY EXPERIA SMARTPHONE
G. Huxford Folkestone SONY EXPERIA SMARTPHONE
E. Gibbon Ramsgate SONY EXPERIA SMARTPHONE
J. Ackroyd Bradford SONY EXPERIA SMARTPHONE
Marc Le Priellec Plouharnel IPAD
Paulette Crevel Bayeux IPAD
Siegmund Damiani Hall IPAD
Claudia Siemon Nassereith IPAD
Marianne Hainzl Engerwitzdorf IPAD
Cristian Cacazu Curtea De Arges 42"LED TV
Gorazd Urbanija Lujubljana BUITENKEUKEN
Erzsébet Bartalisné F. Budapest LAPTOP
István Toma Dunaharaszti TABLET
Andorné Czoch Nagymaros TABLET
Tisztelt Pikó András Ottomos TABLET
László  Veliczky Kiskunfélegyháza TABLET
Istvánné Kriskó Bokod TABLET
Branka Žitnik Pristava pri Mestinju TABLET
Bojan Ernecl Nova Cerkev TABLET
Ana Kous Tišina TABLET
Rado Mlakar Grosuplje TABLET
Jaroslava Lípová Stará Boleslav TABLET
Hana Řezníčková Brno TABLET
Anna Svobodová Horšovský Týn TABLET
Iša Černá Liberec 2 TABLET
Miluše Kormošová Vejprty TABLET
Stimata doamna Ifrim Podu Turcului TABLET
Ion Calita Olteni TABLET
Sevastian Baltoi Gorj TABLET
Ludovica Tanasescu Bucuresti TABLET
Varvara Pater Dej TABLET
Relia Botea Craiova 52" SAMSUNG LED SMART TV
Teodora M. Onviu Constanta 52" SAMSUNG LED SMART TV
Elke Sanguino Muenchen SAMSUNG LAPTOP
Liselotte Leschka Fussen SAMSUNG LAPTOP
Anita Eingel Alt Rehse SAMSUNG LAPTOP
Vážená paní  Siganová Praha 5 Barandvo SAMSUNG LAPTOP
H. Alexander Mbe London LED TV
A. Atkinson Appleby-In-Westmorland LED TV
D.V. Flint Newmarket LED TV
Anna Winklerné Tokodaltáró TUINHAARD INCL. LOUNGE SET
Tamásné Lengyel Budapest TUINHAARD INCL. LOUNGE SET
Vida Potočar Ruše TUINHAARD INCL. LOUNGE SET
Ileana Cecilia Apostol  Bucuresti TUINHAARD INCL. LOUNGE SET
Carmen Gidea Constanta TUINHAARD INCL. LOUNGE SET
Stefan Brandt Wiedemar TERRASKACHEL
Horst Simoneit Scheessel-Hetzwege TERRASKACHEL
J. Drummond Blairgowrie IPHONE
M. Macfarlane Linlithgow IPHONE
Ivy M. Hutchins Deal IPHONE
Anne Messerschmidt Einbeck LG SMART TV
Doris Loch Berne LG SMART TV
Elena Steinmetz Heidenrod LG SMART TV
Viktor Gross Hofgeismar LG SMART TV
Marija Smontara Središče Ob Dravi LG SMART TV
H. Knip Veendam LED TV
Victor Borbouse Aisemont LED TV
Madeleine Arnaud Creteil LED TV
D.J. Newbound Shanklin LED TV
O. van der Byl Veenendaal ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
H.E. van Amstel Lelystad ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
M.C. Boerhof Vlissingen ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
W.W.C. Senden Veldhoven ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
M.M. v/d Schelde Vlissingen ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
A. Heikamp Ede ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
R.A.J. Brand Leimuiden ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
S. van de Graaf Dieren ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Lida van den Broek Peize ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
E.M. Rustenburg - Hoek Medemblik ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Quintens-Laenens Kortenaken ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Jeanine Pruyt Heusden ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Erik Berteloot Alsemberg ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Hubert de Kerpel - Dumez Zelzate ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Roger Vanlaethem Denderleeuw ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Alain Bertrand Saint Gerard ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
 Wiart  Elougges ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Marie Otten-Bayet Jalhay ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Monique Dejoie Villers L Eveque ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Jean Marc Gourmet Florenville ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Bernard Piquerez Alle ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Lucia Di Caprio Dully ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Marie Josell De Sousa Corsier ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Charles Chaphuis Lausanne ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Irma Borel-Krieg Blonay ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Walter Muheim Zwilikon ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
  Hiestand  Personico ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Andreas Wirthensohn Siebnen ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Vreni Petermann Ruti ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Fritz Gautschi Koblenz ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Helene Rameder Wien ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Herbert Hagenauer Kmarkt Allhau ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Sigrid Peischl Stegersbach ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Josef Lebernegg Deutschlandsberg ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Henriette Bires Wien ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Hilde Enzinger St. Leonhard ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Herbert Hameder Velden ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Maria Schleichert Stubenberg ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Helmut Fabian Saalfelden ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Karl Pilger Ahnatal ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Norbert Stroyny Goldenstadt ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Wolfgang Hermann Zehdenick ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Alexandra Hossfeld Bad Salzungen ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Peter Backes Remagen ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Karin Tetzlaff Roggentin ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Gunter Arlt Luckenwalde ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Petra Zenker Oettersdorf ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Erhard John Simbach ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Elvira Elflein   ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Gerda Schmidt Weissenfels ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Klaus-Peter Kliche Berlin ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Herbert Wenzel Grossbettlingen ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Brigitte Schneider Herzfelde ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Elfriede Paladey Neckarwestheim ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Helmut Schrage Dotlingen ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Anastasiya WeiB Welzheim ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Renate Gunther Marklohe ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Waltraud Schrage Tessin ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Michele Trautsch Hohen Neuendorf ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Istvan Sebo Miskolc ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Gyongyi Balogh Budapest ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Miklos Csurilla Tiszafeszlar ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Lipot Ruckel Tokol ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Miklosne Szepesi Boconad ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Marija Ravnik Kranj ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
GOSPOD Franc Coklc Sveti Stefan ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Antonija Terbovsek Gornji Grad ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Ana Goljevscek Slovenj Gradec ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Terzija Jakob Trbonje ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Majda Doler Zalec ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Martina Cvelbar Kostanjevica Na Krki ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Jana Koubova Ceske Budejovice ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Vera Nemcova Kralupy Nad Vltavou II 780 ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Jaroslav Vyslouzil Unicov 1 ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Ruzena Kuchynkova Znojmo ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Urszula Bakalarsa Gdansk ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Zenobia Chart Bydgoszcz ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Franciszka Strzemecka 161 Strzyzow ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Halina Wozniak 4/15 Koszalin ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Bonifacy Glogowski Łódź ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
J. Nicklen Bournemouth ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
L. Cole Kettering ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
R. Lee Tring ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Chella Rao Dudley ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
J. Sheldon Buckley ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
J.D. Brewer Bury St. Edmunds ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Margaret O Hall Ludlow ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
John Gurney Leicester ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
John Ashby Bristol ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
J. Leishman Dumfries ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Rada Doina Slatina ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Vasilica Miu Targoviste ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Maria Albu Deva ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Valeriu Velicoglu Iasi ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Claudia Borza Ineu ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Gehorghe Blejan Resita ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Ion Bostina Facaeni ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Edith Hajnal Gurghiu, Glajarie ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
George Constantin Avram Ploiesti ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
Lila Tomita Hutan Calinesti, Serbauti  ELEKTRISCH MAKITA GEREEDSCHAP
N van Valkenburg - Ravest Oss NAVIGATIE SYSTEEM
M. van der Meer Terneuzen NAVIGATIE SYSTEEM
H. van Beek Winschoten NAVIGATIE SYSTEEM
R. Visser van Vessem Dordrecht NAVIGATIE SYSTEEM
G. Velkers Stuiver Heerenveen NAVIGATIE SYSTEEM
G. Vlietstra Heerenveen NAVIGATIE SYSTEEM
M van der Meer Leidschendam NAVIGATIE SYSTEEM
G. Decoster Wygmaal NAVIGATIE SYSTEEM
Jozef van Meldert Budingen NAVIGATIE SYSTEEM
H. Mangodt-Vyvey Westkerke NAVIGATIE SYSTEEM
L. Scharre-Coevoet Proven NAVIGATIE SYSTEEM
Daniel Pietquin Moustier Sur Sambre NAVIGATIE SYSTEEM
Mady Beaulisch  Graide NAVIGATIE SYSTEEM
Christian Cassart Evelette NAVIGATIE SYSTEEM
Carine Moes - Bailly Waremme NAVIGATIE SYSTEEM
Gordana Rakic - Ivesic Rumelange NAVIGATIE SYSTEEM
Gerard Pannatier Sion NAVIGATIE SYSTEEM
Eliane Freymond Lausanne 26 NAVIGATIE SYSTEEM
Charlette Sechaud Geneve NAVIGATIE SYSTEEM
Charlotte Fontannaz Fontanelle NAVIGATIE SYSTEEM
Jean Claude Genier Commugny NAVIGATIE SYSTEEM
Incoronata Maraia Chavannes NAVIGATIE SYSTEEM
Debuse Bongard Oleyres NAVIGATIE SYSTEEM
Jean-Paul Besse Bouveret NAVIGATIE SYSTEEM
Rene Rebetez-Teissier Les Genevez NAVIGATIE SYSTEEM
Therese Ascione-Zysset Aarberg NAVIGATIE SYSTEEM
Nelly Ruosch Zurich NAVIGATIE SYSTEEM
Leatizia Gurtner Flims NAVIGATIE SYSTEEM
Hans Bosch Alpnach Dorf NAVIGATIE SYSTEEM
Anton Paulin Hof Prabach NAVIGATIE SYSTEEM
Franziska Bauer St. Veit NAVIGATIE SYSTEEM
Peter Rohr Gablitz NAVIGATIE SYSTEEM
Paula Aichriedler Lamprechtshausen  NAVIGATIE SYSTEEM
Edda Boschitsch St. Radegund NAVIGATIE SYSTEEM
Grete Flecker Stallhofen NAVIGATIE SYSTEEM
Herbert Falkenberg Konigsbronn NAVIGATIE SYSTEEM
Vasile Borciu Duesseldorf NAVIGATIE SYSTEEM
Lothar Ziegler Calden NAVIGATIE SYSTEEM
Edith Guenther Berlin NAVIGATIE SYSTEEM
Irene Matthaei Korbach NAVIGATIE SYSTEEM
Wolfgang Weise Altenburg NAVIGATIE SYSTEEM
Regina Wetzel  Weißendiez NAVIGATIE SYSTEEM
M. Opacic  Derby NAVIGATIE SYSTEEM
E. May Abergele NAVIGATIE SYSTEEM
Freda Davies Northampton NAVIGATIE SYSTEEM
A. Phillips Neath NAVIGATIE SYSTEEM
Joan Ratcliffe Castleford NAVIGATIE SYSTEEM
S.M. Beesley Reading NAVIGATIE SYSTEEM
Michael Pegler Peterborough NAVIGATIE SYSTEEM
K. Hughes Llangefni NAVIGATIE SYSTEEM
Carmel Ryan Carlow NAVIGATIE SYSTEEM
E. Dunne Co Tipperary NAVIGATIE SYSTEEM
Geraldine Swann Co Dublin NAVIGATIE SYSTEEM
Mag Cremin Co Cork  NAVIGATIE SYSTEEM
Mary O'grady Co Mayo NAVIGATIE SYSTEEM
Marina Zublin Berlin NAVIGATIE SYSTEEM
Klare Hoche Michelstadt NAVIGATIE SYSTEEM
Gertrud Friedrich Mullrose NAVIGATIE SYSTEEM
Elly Blank  Mainz NAVIGATIE SYSTEEM
Soelve Frauenkron Murr NAVIGATIE SYSTEEM
Gerda Schulz Eberswalde NAVIGATIE SYSTEEM
Elfriede Mueller Schluchtern NAVIGATIE SYSTEEM
Irmel Erckens Aachen NAVIGATIE SYSTEEM
Elfriede Riecke Bassum NAVIGATIE SYSTEEM
Monika Rupprecht Metelen  NAVIGATIE SYSTEEM
Erika Thiele Blankenfelde-Mahlow NAVIGATIE SYSTEEM
Richard Krebs Weinsberg NAVIGATIE SYSTEEM
Werner Karbach Bad Neuenahr-Ahrweiler NAVIGATIE SYSTEEM
Rosa Valenta-Specht Freising NAVIGATIE SYSTEEM
Monika Denker Zwickau NAVIGATIE SYSTEEM
Dieter Hasenjager Bielefeld NAVIGATIE SYSTEEM
Ralf Krause Wurzburg NAVIGATIE SYSTEEM
Gisela Bode Bad Lausick NAVIGATIE SYSTEEM
Gerlinde Kocher Wolframs-Eschenbach NAVIGATIE SYSTEEM
Karl-Heinz Holbing Elbingerode NAVIGATIE SYSTEEM
Karl-Heinz Schmid Steinenbronn NAVIGATIE SYSTEEM
Ingrid Fester Ribnitz-Damgarten  NAVIGATIE SYSTEEM
Andrej Michaelis Bobingen NAVIGATIE SYSTEEM
Volker Stolting Hamburg NAVIGATIE SYSTEEM
Martha Wendt Klietz NAVIGATIE SYSTEEM
Waltraud Woik Straufhain NAVIGATIE SYSTEEM
Ekkehard Silber Hildesheim NAVIGATIE SYSTEEM
Renate Stommel Flensburg NAVIGATIE SYSTEEM
Christiane Malik Borde-Hakel NAVIGATIE SYSTEEM
Dieter Herbst Bad Salzungen NAVIGATIE SYSTEEM
C. Brown  West Calder NAVIGATIE SYSTEEM
B. Farr Romford NAVIGATIE SYSTEEM
H. Blythe Norwich NAVIGATIE SYSTEEM
J.M. Miles Nottingham NAVIGATIE SYSTEEM
Janet Elizabeth Hands Paignton NAVIGATIE SYSTEEM
R.W. Swann Salford NAVIGATIE SYSTEEM
M. Mcdonald Clydebank NAVIGATIE SYSTEEM
Paul Melvyn Woodcock Fleetwood NAVIGATIE SYSTEEM
M. Austen Ashford NAVIGATIE SYSTEEM
A. Stopford Machester NAVIGATIE SYSTEEM
J. Hall St. Ives NAVIGATIE SYSTEEM
G.W. Macallister Glasgow NAVIGATIE SYSTEEM
M. Williams Holywell NAVIGATIE SYSTEEM
Christine M. Ballard Hull NAVIGATIE SYSTEEM
J.W. Hume Walton-On-Thames NAVIGATIE SYSTEEM
Silvia Schroder Remscheid BESTELBEDRAG RETOUR
Elfriede Heppoenstedt Celle BESTELBEDRAG RETOUR
Hans-Dieter Schumann Bremen BESTELBEDRAG RETOUR
Karin Fensky Erkelenz BESTELBEDRAG RETOUR
Manfred Stempel Querfurt BESTELBEDRAG RETOUR
Lothar Michalowsky Witzenhausen BESTELBEDRAG RETOUR
Manfred Ziplys Weferlingen BESTELBEDRAG RETOUR
Roswitha Schleffler Gelsenkirchen BESTELBEDRAG RETOUR
Martin Schaefer Berlin BESTELBEDRAG RETOUR
Manuel Feige Borrentin BESTELBEDRAG RETOUR
Adrien Salmieri Cormeilles En Parisis BESTELBEDRAG RETOUR
Victor Langlet St. Ovin BESTELBEDRAG RETOUR
Andree Signani Seboncourt BESTELBEDRAG RETOUR
Suzanne Bonnard Gareoult BESTELBEDRAG RETOUR
Edouard Jacob Bourg Blanc BESTELBEDRAG RETOUR
Janine Delmas-Sourzat Gourdon BESTELBEDRAG RETOUR
Solange Chemarin Charnay Les Macon BESTELBEDRAG RETOUR
Odette Sauveur Nantes BESTELBEDRAG RETOUR
Gogdeleine Ledee Aix Noulette BESTELBEDRAG RETOUR
Marcel Diniel  Louvigny  BESTELBEDRAG RETOUR
Colette Py-Labet Lalbenque BESTELBEDRAG RETOUR
Marie-Claude Monteix Riom BESTELBEDRAG RETOUR
Jacques Bosquain Fremenil BESTELBEDRAG RETOUR
Axel Mauge Chatou BESTELBEDRAG RETOUR
Simone Gonzales St. Laurent De La Salanque BESTELBEDRAG RETOUR
Asta Oswald Wien BESTELBEDRAG RETOUR
Maria Jobst Stroheim BESTELBEDRAG RETOUR
Josefa Hartner Schwanberg BESTELBEDRAG RETOUR
Elfriede Bacher Greifenburg BESTELBEDRAG RETOUR
Kartharina Lepuschitz Villach BESTELBEDRAG RETOUR
Zvezdana Lukic Wien BESTELBEDRAG RETOUR
Maria Winkler Loosdorf BESTELBEDRAG RETOUR
Irmgard Gruber Bad Traunstein BESTELBEDRAG RETOUR
Rudolf Mittinger Zweinitz BESTELBEDRAG RETOUR
Ccristine Stoger Marchegg BESTELBEDRAG RETOUR
Marcela Lesslova Jaroměřice Nad Rokytnou BESTELBEDRAG RETOUR
Věra Mikulová-Dps Liberec 6 BESTELBEDRAG RETOUR
Běluše Langová Děčín 1 BESTELBEDRAG RETOUR
Eva Novotna Chomutice BESTELBEDRAG RETOUR
Miloslava  Horáková Slaný 1 BESTELBEDRAG RETOUR
Julianna Szabados Diosig BESTELBEDRAG RETOUR
Aurica Florea Brasov BESTELBEDRAG RETOUR
Dumitra D. Toma Eforie Nord BESTELBEDRAG RETOUR
Gigela Osiceanu Cezieni BESTELBEDRAG RETOUR
Laszlo Rozsa Debrecen BESTELBEDRAG RETOUR
Katalin Fulop-Kovacs Letkes BESTELBEDRAG RETOUR
Istvanne Petro Sajohidveg BESTELBEDRAG RETOUR
Józsefné Csepanyi Ózd BESTELBEDRAG RETOUR
Marika Lehoczkine Danko Nyirtelek BESTELBEDRAG RETOUR
Sandorne Csotonyi Beremend BESTELBEDRAG RETOUR
E. Lythe Bradford BESTELBEDRAG RETOUR
E.M. Cook Hounslow BESTELBEDRAG RETOUR
S.G. Clark  Gillingham BESTELBEDRAG RETOUR
Sandor Forgo  Sheffield BESTELBEDRAG RETOUR
Muriel A. Whitby Nottingham BESTELBEDRAG RETOUR
Rita Richardson Galway BESTELBEDRAG RETOUR
Ultan Daly Co Cavan BESTELBEDRAG RETOUR
Josie Flynn Waterford BESTELBEDRAG RETOUR
Matthew Davis  Co Offaly BESTELBEDRAG RETOUR
Mavis Mcconkey Monaghan BESTELBEDRAG RETOUR
Brigitta Holl Baesweiler BESTELBEDRAG RETOUR
Erna Peter Brunn BESTELBEDRAG RETOUR
Isolde Glas Winden BESTELBEDRAG RETOUR
Detlef Muller Eberswalde BESTELBEDRAG RETOUR
Volker Schmidt Schortens BESTELBEDRAG RETOUR
Rosemarie Macherauch Leverkusen BESTELBEDRAG RETOUR
Sonja Nitsche  Rickling BESTELBEDRAG RETOUR
Theresia Anielski  Leverkusen BESTELBEDRAG RETOUR
Regina Kott Ilmenau BESTELBEDRAG RETOUR
Dagmar Wessels-Waschkowks Kronshagen BESTELBEDRAG RETOUR
Doerthe Fischer Salzgitter BESTELBEDRAG RETOUR
Hartmut Orth Berlin BESTELBEDRAG RETOUR
Hans Simon Lichtenfels BESTELBEDRAG RETOUR
Dagmar Torn Berlin BESTELBEDRAG RETOUR
Helga Hoffmann Taucha BESTELBEDRAG RETOUR
Jozica Cedilnik Senovo BESTELBEDRAG RETOUR
Milica Lesjak  Velika Nedelja BESTELBEDRAG RETOUR
Marija Brezocnik Sentilj V Slov. Goricah BESTELBEDRAG RETOUR
Nusa Simonic Metlika BESTELBEDRAG RETOUR
Alojzija Koser Zgornja Korena BESTELBEDRAG RETOUR
T. Palmer Wisbech BESTELBEDRAG RETOUR
M. Griffiths Crickhowell BESTELBEDRAG RETOUR
B. Reeves Tadcaster BESTELBEDRAG RETOUR
R.B. Heaven Nelson BESTELBEDRAG RETOUR
Emrys Urch Pontypool BESTELBEDRAG RETOUR
R.A. Jones Llandysul  BESTELBEDRAG RETOUR
G. Shaw Newark BESTELBEDRAG RETOUR
D Boyer Grimsby BESTELBEDRAG RETOUR
K. Maddox Nelson BESTELBEDRAG RETOUR
T. Parfitt Port Talbot BESTELBEDRAG RETOUR
Simona L. Dragoiu Constanta BESTELBEDRAG RETOUR
Florica Foghis Felnac BESTELBEDRAG RETOUR
Maria Moisuc Craciunesti BESTELBEDRAG RETOUR
Natalia C. Farcasiu Oravita BESTELBEDRAG RETOUR
Stelica Iancu Uliesti BESTELBEDRAG RETOUR
Maria Dumitrescu Slobozia BESTELBEDRAG RETOUR
Maria Dobra Nadrag BESTELBEDRAG RETOUR
Mihai Enache Constanta BESTELBEDRAG RETOUR
Viorica Patilea Galati BESTELBEDRAG RETOUR
Astrid Predescu Bucuresti BESTELBEDRAG RETOUR

 

Winnaar Ipad Mini t.w.v. € 250,-

Mevrouw A J van der Loop

Winnaar tablet-actie 2015

WeekNaamWoonplaats
28 De heer P.R. Morris Haverhill
28 Mevr. Brigita Slivšek Artièe
29 Dhr. A. Vauthey La tour de Peilz
29 Mevr. Istvánné Varga Boconád
30 Marja Veldhuijzen Krimpen a.d. IJssel
30 De heer B. Thorne Hornchurch
31 Mevr. Z. Andruszkiewicz Dybrowa K/ Opola
31 Mevr. L. Nicolescu Ploiesti
32 Mevr. H. Wenzel Roedermark
32 De heer J. Halbig Muecke
33 Mevr. Jeanine Septon
33 Mevr. Maria Weber Zwettl
34 Mevr. Jaroslava Praha 4
34 Mevr. E. Leslie Aberdeen
35 Mrs. S. Mahon CO Dublin
35 De heer R. Kleutgens Moerlenbach
36 Mevr. G. Coombes Salisbury
36 Mevr. M. Tratar Ljubljana Polje
37 Mevr. M. Cornish Leeds
37 Mrs. I. V. Wright King's Lynn


Wij wensen de prijswinnaars veel plezier met de prijzen! Een complete trekkingslijst is via onze klantenservice opvraagbaar.